Program školení Equiteam

Vzdělávací systém Equiteam

Equiteam

Místo konání 

Všechny kurzy se pravidelně konají na několika místech v republice – Břeclav, Jevišovice (Znojemsko), Kratochvilka u Brna, případně další místa s dostatečným počtem zájemců.

Účastníci, spolupráce organizátorů

U každého kurzu je uveden minimální a maximální počet účastníků, takže pokud je dostatek zájemců z jiného regionu, pořádáme po domluvě s organizátorem  v daném místě teoretické i praktické kurzy – například ca 12x ročně probíhají jezdecké kurzy nejen na Jižní Moravě, ale i v Kocourově (Lovosice), Tatinné (Louny), dále na soukromých rančích v Jižních Čechách a v Královohradeckém kraji.

Účastníci se mohou nahlásit na libovolný kurz, vždy by ale měli mít adekvátní zkušenosti pro absolvování – například na veterinární kurz 2 jít se znalostmi z veterinárního kurzu 1 – aby kurz byl přínosem a úroveň znalostí účastníků podobná.

 

 

zpět na seznam

Naši plemenní hřebci

Koně na prodej

Equiteam

Fantastic Freedream (Miky) - Appaloosa gelding

Koně ve výcviku EQUIDREAM a na prodej

Miky je mladý valášek plemene Appaloosa. Je to první potomek otce GF Freedom King a matky Pretty Impretoo. Narodil se v roce 2012, majitelkou je Betka Kroumanová. Je mohutný, vysoký a elegantní, díky původu je předpoklad využití Mikyho do sportu na all around disciplíny.

Equiteam

King 'O Red - EQUITEAM, o.s. - Appaloosa Stallion

Koně na prodej

Potomek Peppy Zancy Delmaso po otci GF Freedom King. Červnový přírůstek na Equifarm Jevišovice. Redy se jeví že bude po svojí matce Zancy zejména postavou. Nabízíme zvýhodněné finanční podmínky pro odchov na pastvinách Equifarm Jevišovice, včetně možného výcviku a následného obsedání.

Nejbližší akce

V kategorii není žádná položka.

Všechny akce

Přihlášení