Služby

Tábory a pobyty s koňmi

Equiteam

V roce 2015 chystáme dva termíny letních táborů na Equifarm Jevišovice, termíny naleznete v Kalendáři. Oba turnusy jsou určené pro jezdce s vlastními koňmi, budeme letos relaxovat, jezdit v přírodě, přes terénní překážky, věnovat se práci na jízdárně, užívat bazénu a grilování :). Prostě tomu co k létu patří... bližší propozice vyvěsíme do června, předběžné přihlášky přijímáme už teď na mailu misa@equiteam.cz, monika@equifarm.cz nebo karolina@equifarm.cz

 

zpět na seznam

 

 

Naši plemenní hřebci

Koně na prodej

Equiteam

Fantastic Freedream (Miky) - Appaloosa gelding

Koně ve výcviku EQUIDREAM a na prodej

Miky je mladý valášek plemene Appaloosa. Je to první potomek otce GF Freedom King a matky Pretty Impretoo. Narodil se v roce 2012, majitelkou je Betka Kroumanová. Je mohutný, vysoký a elegantní, díky původu je předpoklad využití Mikyho do sportu na all around disciplíny.

Equiteam

King 'O Red - EQUITEAM, o.s. - Appaloosa Stallion

Koně na prodej

Potomek Peppy Zancy Delmaso po otci GF Freedom King. Červnový přírůstek na Equifarm Jevišovice. Redy se jeví že bude po svojí matce Zancy zejména postavou. Nabízíme zvýhodněné finanční podmínky pro odchov na pastvinách Equifarm Jevišovice, včetně možného výcviku a následného obsedání.

Nejbližší akce

V kategorii není žádná položka.

Všechny akce

Přihlášení