Novinky

Charakterní valach s úspěchy na prodej

Equiteam

Vyjímečná nabídka: Prodám koně RUSTY LIL DRY DOC - plně trénovaný a spolehlivý valach 8roku.

 

Rusty je vhodný jako rodinný kůň, na vyjíždky nebo závody. Krásný, charakterní, zdravý a representativní valach. Důvod prodeje častý pobyt majitele mimo ČR

Kariéru plemeníka RUSTY ukončil, nicméně je možné přenechat i zmrazené dávky.

 

Úspěšně závodil v reiningu a working cowhorsu, trénován byl i v cuttingu – silný cow sense. Vyhrál pres 4.000USD. Naprosto klidný, vychovaný jezdecký kůň. Procestoval Evropu za tréninkem a na závody, přeprava, kování a ošetřování naprosto bez problémů.

Bez obav i po delší době volna je možné nasednout a jet na vyjížďku, nelekavý, neprchá, skvěle ovladatelný.

Drezurně (westernově) přiježděný na nejvyšší úroveň, zvládá letmé přeskoky, speed control, traversy, renverzy, krokove piruety, sliding stopy, spiny. Jemný v hubě, citlivý, ježděn na kroužkovém i pákovém udidle, lehce se shromažduje. Jednoduchý kůň na ovládání. KVH: 154cm. Dobře osvalený, silný v kostře. Nyní možné vidět v tréninku u Betky Kroumanové, Brno. Registrován v ApHC USA, ApHCG Nemecko a v UEK CR. Cena: 10.000Euro.

 

Vice informací o jeho původu a úspěchy najdete na: www.appaloosa.cz/hrebec.php?id=39

 

Kontakt: Esther Weberova - e.weber@seznam.cz /  Betka Kroumanová +420 605 216 770

zpět na seznam novinek

Naši plemenní hřebci

Koně na prodej

Equiteam

Fantastic Freedream (Miky) - Appaloosa gelding

Koně ve výcviku EQUIDREAM a na prodej

Miky je mladý valášek plemene Appaloosa. Je to první potomek otce GF Freedom King a matky Pretty Impretoo. Narodil se v roce 2012, majitelkou je Betka Kroumanová. Je mohutný, vysoký a elegantní, díky původu je předpoklad využití Mikyho do sportu na all around disciplíny.

Equiteam

King 'O Red - EQUITEAM, o.s. - Appaloosa Stallion

Koně na prodej

Potomek Peppy Zancy Delmaso po otci GF Freedom King. Červnový přírůstek na Equifarm Jevišovice. Redy se jeví že bude po svojí matce Zancy zejména postavou. Nabízíme zvýhodněné finanční podmínky pro odchov na pastvinách Equifarm Jevišovice, včetně možného výcviku a následného obsedání.

Nejbližší akce

V kategorii není žádná položka.

Všechny akce

Přihlášení