Novinky

Další kurz - východní Čechy

Equiteam

Bětka Kroumanová se narodila 20.7.1990. Na koních začala jezdit v 6ti letech v anglickém stylu v dětské

jezdecké škole, kde později také vedla výcvikové lekce. Půl roku také získávala zkušenosti v drezůře na Panské Líše.

V roce 2004 začala s Westernovým ježděním. V tom stejném roce získala licenci WRC a začala se připravovat na budoucí závodní kariéru, kde získala řadu mistrovských titulů s vQH valachem Pretty Tony Jacs. S ním poté úspěšně startovala i v Evropě - v trailu, horsemanshipu, showmanshipu, pleasuru, western ridingu, halteru i hunteru). 

 

Bětka Kroumanová nejen závodila, ale také se dále vzdělávala, aby mohla své zkušenosti předávat dále. Účastnila se kurzů s úspěšnými trenéry a jezdci jako: Ruth Ellen, Esther Weber, Pierre Quelet, Oliver Bahn, Silvie Jackhle, Tomáš Zajac, Tomáš Martínek. Stala se českou reprezentantkou CZQHA pro Euro Amateur Cup 2010, v roce 2011 získala 3 tituly mistra ČR a 4 tituly mistra Evropy.

Se hřebcem appaloosa GF Freedom King (maj. Equiteam) získala během první sezony 4 tituly mistra Evropy a další ceny v šampionátu, v roce 2012 dokonce šest titulů Mistra Evropy. Sama se neustále vzdělává, poslední stáží byl pobyt na úspěšných performance a halter rančích Steva Cruse a La Pavarana v Pilot Point Texas, kde mj. obsedala mladé koně. Kromě westernového a hunterového stylu je Betka velkým příznivcem komunikace s koněm ve volnosti a se svým valachem Jacsem je stálým hostem show na Brněnském výstavišti.

zpět na seznam novinek

Naši plemenní hřebci

Koně na prodej

Equiteam

Fantastic Freedream (Miky) - Appaloosa gelding

Koně ve výcviku EQUIDREAM a na prodej

Miky je mladý valášek plemene Appaloosa. Je to první potomek otce GF Freedom King a matky Pretty Impretoo. Narodil se v roce 2012, majitelkou je Betka Kroumanová. Je mohutný, vysoký a elegantní, díky původu je předpoklad využití Mikyho do sportu na all around disciplíny.

Equiteam

King 'O Red - EQUITEAM, o.s. - Appaloosa Stallion

Koně na prodej

Potomek Peppy Zancy Delmaso po otci GF Freedom King. Červnový přírůstek na Equifarm Jevišovice. Redy se jeví že bude po svojí matce Zancy zejména postavou. Nabízíme zvýhodněné finanční podmínky pro odchov na pastvinách Equifarm Jevišovice, včetně možného výcviku a následného obsedání.

Nejbližší akce

V kategorii není žádná položka.

Všechny akce

Přihlášení