Novinky

Koně v centru a na BVV

Musím moc poděkovat všem účastníkům westernových, parawesternových a equipointích ukázek na Náměstí Svobody - Betce, Kačce, Lence, Jáje, Martinovi, Petrovi, Pavle, Hance a všem dalším a samozřejmě koníků - Čonkimu, Jacovi, Ilčímu a Kikinovi. Vysloužili jsme si pochvalu od organizátorů z Anectu a zároveň pozvání na MS ve Voltiži. Uvidíte nás tedy na brněnském výstavišti na přelomu července a srpna. Fotoreportáž z akce Koně v centru najdete v galerii.

zpět na seznam novinek

Naši plemenní hřebci

Koně na prodej

Equiteam

Fantastic Freedream (Miky) - Appaloosa gelding

Koně ve výcviku EQUIDREAM a na prodej

Miky je mladý valášek plemene Appaloosa. Je to první potomek otce GF Freedom King a matky Pretty Impretoo. Narodil se v roce 2012, majitelkou je Betka Kroumanová. Je mohutný, vysoký a elegantní, díky původu je předpoklad využití Mikyho do sportu na all around disciplíny.

Equiteam

King 'O Red - EQUITEAM, o.s. - Appaloosa Stallion

Koně na prodej

Potomek Peppy Zancy Delmaso po otci GF Freedom King. Červnový přírůstek na Equifarm Jevišovice. Redy se jeví že bude po svojí matce Zancy zejména postavou. Nabízíme zvýhodněné finanční podmínky pro odchov na pastvinách Equifarm Jevišovice, včetně možného výcviku a následného obsedání.

Nejbližší akce

V kategorii není žádná položka.

Všechny akce

Přihlášení